KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156469
nr 1415 6469
Gudrun Hagman
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på duk, 17x18 cm, oramad
Gudrun Hagman, född 1928 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:04:25